Nieuczciwi partnerzy biznesowi są zawsze jednym z największych problemów każdego przedsiębiorcy. Na nieszczęście nie istnieje nigdy w pełni skuteczny sposób na uniknięcie sytuacji, w której wasz partner biznesowy albo klient będzie odmawiał zapłacenia za zakupione produkty albo zrobione usługi. Tego typu sytuacje wynikają najczęściej z bardzo ciężkiej sytuacji finansowe waszego klienta.

O ile więc jest to dość niemała suma, to warto jak najszybciej zgłosić się do firmy windykacyjnej. Kancelaria Ultimatum pomoże wam zyskać należne wam środki finansowe, zanim wasz nieuczciwy partner biznesowy zostanie zalany całą lawiną innych dłużników. W takich postępowania w każdym momencie liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego nie warto bagatelizować całej sprawy.
Firma windykacyjna na początku spróbuje załatwić całą sprawę polubownie dzwoniąc do waszego nieuczciwego klienta, wysyłając listy , a ponadto umawiając się na spotkania. Jeśli te kroki nie przyniosą spodziewanego rezultatu, to wówczas zostanie wniesiona sprawa do sądu. O ile działaliście dość szybko, to istnieje duża szansa na uzyskanie należnych środków inwestycyjnych. W chwili bankructwa nieuczciwego partnera biznesowego, jego majątek zostaje zlicytowany, a wierzyciele spłaceni według kolejności zgłoszeń. Warto zatem na wszystkie opóźnienia w płatnościach , a oprócz tego na niosące się z tym niepokojące sygnały na temat kondycji finansowej nieuczciwego partnera biznesowego, reagować dość szybko, abyście na pewno mogli kiedyś odzyskać chociaż część należnych wam środków majątkowych.  

Zobacz: kancelaria ultimatum opinie.