Decydując się na wprowadzenie opcji wysyłkowej waszych towarów warto podjąć także współpracę z jednym z najlepszych producentów artykułów do pakowania w waszej okolicy. Kupując produkty do pakowania towaru na wysyłkę do klienta możecie liczyć na z całą pewnością najniższą stawkę. W skali miesiąca rozwiązanie to pomoże dla was zaoszczędzić faktycznie sporą sumę waszych środków majątkowych.

Wybierając idealnego producenta kartonów warto zwrócić uwagę na jakość jego produktów, ich cenę oraz na różnorakie sposobności. Wasze kartony powinny posiadać co najmniej kilka rozmiarów, by w każdym momencie idealnie pasowały do zlecenia danego klienta (polecamy: kartony na wymiar). Warto wyszukać producenta kartonów, który posiada w swojej ofercie sporo ich rozmiarów w bardzo atrakcyjnych cenach.
Oprócz kartonów będzie wam potrzebna jeszcze folia stretch czarna. Jest to obowiązkowy element każdej delikatnej paczki. O ile więc w swojej ofercie posiadacie delikatne produkty, które mogą zostać uszkodzone podczas transportu, to folia stretch jest obowiązkowym elementem każdej paczki. Produkt ten doskonale zabezpiecza paczkę przed potencjalną kradzieżą (sprawdź: taśmy z nadrukiem). Jeżeli wartość zamówionych towarów opiewa na kilkaset do kilku tysięcy pln, to warto owinąć je czarną folią, która zakryje, znane luksusowe logo.  Obowiązkiem waszego przedsiębiorstwa jest dostarczenie dla klienta paczki w rewelacyjnym stanie, dlatego warto zadbać o jej bezpieczeństwo. Nie chcecie wszak wysyłać do klienta kolejnego, nowego produktu narażając się tym samym na bardzo wysokie straty. 

Warto zobaczyć: producent folii stretch.