W życiu każdego z nas może zdarzyć się dość trudna sytuacja, która będzie wymagała dodatkowych środków majątkowych. O ile nie posiadacie stosownej ilości oszczędności, to będziecie musieli skorzystać z sposobności zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Na szczęście w obecnych czasach nie brakuje w Polsce instytucji inwestycyjnych, które chętnie udzielą wam niezbędnej pożyczki.

Pytanie tylko, która oferta będzie z całą pewnością dla was najkorzystniejsza. W gronie kilkuset ofert dostępnych na naszym rynku zdecydowanie najtańszą opcją jest kredyt gotówkowy z żyrantem. Kredyty wymagające poręczyciela są o wiele mniej oprocentowane, zatem będziecie płacili o wiele mniejszą, miesięczną ratę. Jeśli więc posiadacie w swoim gronie zaufaną osobę, która jest gotowa za was poręczyć w banku, to zdecydowanie warto zainteresować się tą alternatywę.

Obecnie żadna inna oferta, niż kredyt z żyrantem, nie posiada tak niskiego oprocentowania. Wyjątkiem są bez wątpienia kredyty hipoteczne, jednakże nikt z nas w tej formie nie pożycza kilku tysięcy zł. Jeżeli już zatem potrzebujecie szybkiego zastrzyku gotówki, to warto poprosić bliską dla was osobę o odpowiednie poręczenie w banku. W ten sposób uda wam się zapłacić o wiele niższą wartość łączną odsetek, co znaczy też znacznie niższą miesięczną ratę kredytu gotówkowego. Kredyt z poręczycielem jest udzielany przez każdą renomowaną instytucję finansową w Polsce, zatem warto starannie sprawdzić wszystkie dostępne oferty, abyście mogli wybrać tą, która jest dla was zdecydowanie najbardziej opłacalna.

Zobacz więcej: kredyt z poręczycielem.