W Polsce zdecydowanie nie brakuje fanów dobrej muzyki, którzy uwielbiają chodzić na koncerty. Muzyka na żywo w każdym momencie brzmi znacznie lepiej i zdecydowanie warto wybrać się na kilka koncertów w ciągu roku, by wypocząć w rytmie w rzeczywistości dobrej muzyki. Aktualnie w Polsce organizowanych jest w ciągu roku setki festiwali , a oprócz tego tysiące koncertów, dlatego zdecydowanie każdy z nas potrzebujecie dobrego serwisu, który uporządkuje wszystkie informacje organizacyjne.

Zdecydowanie najlepiej sprawdzają się serwisy skupione na śledzeniu wszystkich wydarzeń muzycznych w danym mieście. W ten sposób będąc mieszkańcem tego miasta lub najbliższych okolic możemy być na bieżąco informowani o wszystkich najważniejszych wydarzeniach. Będziemy idealnie wiedzieli, jakie koncerty Kraków są zaplanowane na kilka przyszłych miesięcy, co pomoże nam zaplanować urlop , a oprócz tego zebrać fundusze na bilety (warto także zobaczyć: klub studio). 
Portale muzyczne poinformują was o wszystkich mniejszych i większych wydarzeniach muzycznych w waszej najbliższej okolicy. Dowiedzie się więc jakie w tym roku festiwale Kraków odbędą się w waszej najbliższej okolicy , a oprócz tego jakie będą ceny biletów. Portal monitoruje też mniejsze imprezy, które przeprowadza na przykład klub Kwadrat dla swoich klientów (więcej informacji na stronie: off festival katowice). Aktualnie w polskich klubach można spotkać wielu wspaniałych, chociaż mniej znanych, artystów i zdecydowanie warto od czasu do czasu wybrać się do klubu, by posłuchać dobrej muzyki na żywo. Jest to również o sporo tańsza alternatywa, w porównaniu do cen biletów na koncert z międzynarodową gwiazdą. 

Warto sprawdzić: off festival katowice.