Właściwie każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich odpowiednim kumplem w nielegalnym wyścigu. Z całą pewnością nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, ażeby wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są jednak w pełni nielegalne w wielu cywilizowanych państwach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Niestety, ale dla większości z nas nielegalne wyścigi są całkowicie niedostępne, gdyż jest to nielegalne oraz nie posiadamy odpowiedniego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w realnym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością pośród facetów, zwłaszcza te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic w tym zadziwiającego, gdyż ściganie się z komputerem szybko się nudzi i właściwie każdy z nas chce spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o sporo bardziej pasjonująca, a każdy street race jest całkowicie inny. Ciężko jest też oszacować poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie kwalifikacji posiada nasz współzawodnik. Jeżeli zatem od dawna marzyliście o sprawdzeniu swoich sił w wyścigu ulicznym to warto zainstalować odpowiednią grę na swoim laptopie lub komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością wśród polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość ewentualnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Źródło: wyścigi.