{Drony są to nowatorskie urządzenia na miarę XXI wieku. Za ich pomocą z lotu ptaka można nagrać cokolwiek. Zazwyczaj drony mogą być sterowane za pomocą pilota, ich zasięg sięga najczęściej 2000 metrów.

Najczęściej mogą one znajdować się w powietrzu przez okres mniej więcej 30 minut. Po tym czasie powinno się je naładować. Drony w większości przypadków nagrywają np wesela albo inne imprezy.
Drony fpv są jeszcze większym odkryciem obecnych czasów. Otóż, odznaczają się one doskonałą konstrukcją. Używane są one przede wszystkim do wyścigów dronów. Stosuje się je także do ,,freestyle, czyli do tak zwanego latania z niewyobrażalnie dużymi prędkościami. Co ciekawe, wyżej wymienione drony fpv mogą wykonywać przeróżne akrobacje podczas lotu. Zdecydowanie jest to bardzo zjawiskowe i dlatego te urządzenia cieszą się ogromną popularnością w teraźniejszych czasach. Warto też mieć świadomość tego, iż cały lot jest oczywiście obserwowany ,,na żywo przez operatora. Do tego celu służy gogle FPV. W ten sposób odbierany obraz, jest obecnie transmitowany na żywo i można go oglądać. Wszystko dzieje się za sprawą kamery umieszczonej na tym wyżej wymienionym urządzeniu, czyli na dronie.
Drony wyścigowe w obecnych czasach, XXI wieku są bardzo popularne. Takie niezbyt duże z pozoru urządzenia, mogą osiągnąć w rzeczywistości imponujące prędkości. Przygotowywane są specjalne wyścigi dla fanów tych urządzeń. Drony wyścigowe przekazują obraz z podglądem oczywiście na żywo. Warto mieć świadomość tego, iż drony wyścigowe można kupić gotowe w sklepie lub też można je stworzyć samodzielnie. Oba opcje cieszą się popularnością. Śmiało można stwierdzić, że zabawa dronami niedługo urośnie do rangi sportu, gdyż wyżej wymieniona kategoria cały czas się prężnie rozwija. Rynek praktycznie co chwilę zaskakuje nas coraz to nowszymi rozwiązaniami z zakresu nowoczesnej technologii.
Sprawdź: http://projektdron.com.pl. |Kilkanaście lat temu marzeniem każdego młodego i starszego mężczyzny było dostanie gry komputerowej, w szczególności którejś edycji Fify. Obecnie większość chłopców , a oprócz tego facetów marzy o posiadaniu własnego własnego drona. Drony są naszą przyszłością i z całą pewnością w zgodzie z ideą największych wizjonerów za kilkanaście lat ten niepozorny sprzęt stanie się niezbędnym urządzeniem w każdym gospodarstwie domowym.

Innym przykładem takiego urządzenia jest komputer. Kilkanaście lat temu był on uznawany za oznakę próżności i sprzęt służący do rozrywki. Aktualnie znacząca większość uczniów i studentów uczy się na laptopie, a miliony osób globalnie dzień w dzień pracuje przy służbowym lub prywatnym laptopie. Wielu wizjonerów uważa, że dokładnie tak samo będzie z dronami i za kilkanaście lat staną się one naszym kolejnym niezbędnym sprzętem do zwyczajnego funkcjonowania. 
Warto jednak już w tej chwili rozwijać w sobie tą cenną umiejętność latania dronem. Drony FPV cieszą się ogromną popularnością, szczególnie pomiędzy nastolatków. W końcu nie ma lepszego dobrego pomysłu na cudowne, wolne popołudnie jak wyścig dronami. Drony wyścigowe są natomiast dość nie ciężkie, przez co łatwo ulegają zniszczeniu. O ile zatem decydujecie się na urządzenie zawodów, warto sprawdzić uprzednio prognozę pogody i upewnić się, że warunki atmosferyczne są odpowiednie do latania dronem. W innym wypadku istnieje spore prawdopodobieństwo, że wasz sprzęt zostanie uszkodzony. Zmarnować drona jest na nieszczęście bardzo łatwo, gdyż najczęściej wystarczy tylko jeden upadek z wysokości. Przekonało się o tym wielu specjalistów, którzy nie obsługiwali drona za kilkaset zł, niemniej jednak za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli więc nie chcecie stracić tego sprzętu w ciągu kilku dni albo tygodni od jego nabycia lub dostania w prezencie, to warto ostrożnie i z powściągliwością podchodzić do jego obsługiwania. 
Polecam: http://projektdron.com.pl/page/polecane-linki-1/.